Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Excellent KO 784200220 krájecí se zásuvkou 35x25 cm |
skladem
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-1641 20 cm Black Rose Collection |
skladem
|
781 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l |
skladem
|
1 756 Kč |
Celkem 2539 produktů
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1518 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
949 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Plech na pečení
La Cucina KO-309400400 Plech na pečení sada 5 ks ocel s nepřilnavým povrchem
skladem
955 Kč
Pánev grilovací s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7073 28 cm Aspen Collection
skladem
955 Kč
Pekáč / hrnec s poklicí
Blaumann BL-1504 nerez 28 cm Gourmet Line
skladem
955 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 7 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
CS Solingen CS-060541 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
956 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Hrnec
CS Solingen CS-075163 s poklicí nerez 24 cm TRIER
ihned k expedici
956 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 10.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada pečicích forem s titanovým nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7632 3 ks Metallic Line Burgundy Edition
skladem
956 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
