Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 11355 |
skladem
|
1 116 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 17869 |
skladem
|
161 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1343 Sada dóz 3 ks set Metallic red Passion Collection |
skladem
|
813 Kč |
Celkem 2539 produktů
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-1457 s poklicí 24 cm Black Rose Collection
skladem
933 Kč
Forma na pečení
de Buyer 4716.30, bochníková, zahnuté hrany, železo s nepřilnavým povrchem, nedeformovatelná, vodotěsná, 30 x 10,8 cm
skladem
934 Kč
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10956
skladem
934 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev na palačinky
Kela KL 15155
skladem
934 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev
Kela KL 15151 28cm KERROS
skladem
934 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7111 hluboká s poklicí 30 cm Carbon PRO Line
skladem
938 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm
skladem
945 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8357 20 cm Black Rose Collection
skladem
945 Kč
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1613 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
949 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
