Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1613 28 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
949 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ |
skladem
|
1 089 Kč | |
| 3 |
|
Xqmax KO-FB1000150modr na nápoje i jídlo 12 l modrošedá |
skladem
|
339 Kč |
Celkem 2539 produktů
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2945 s magnetickým držákem z akátového dřeva 6 ks Sahara Collection
skladem
867 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2940 s magnetickým držákem z akátového dřeva 6 ks Antracite Collection
skladem
867 Kč
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line
skladem
871 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Skleněná konvice
Kela KL 11398 PITCHER džus 1,6l
skladem
878 Kč
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
Plech na pečení
de Buyer 8161.40, nepřilnavý povrch, nedeformovatelný, rozměry 40 x 30 cm
skladem
887 Kč
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Rendlík
Kela KL-10183 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
892 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
