Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 77747 |
skladem
|
1 518 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-6238 sada 4 ks Aqumarine Metallic Line |
skladem
|
359 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7601 Termoska nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line |
skladem
|
243 Kč |
Celkem 2534 produktů
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3138 nerez 6 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9542 s gravitačním mechanismem sada 2 ks Sahara Collection
skladem
685 Kč
Mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9572 s gravitačním mechanismem sada 2 ks Deep Sea Collection
skladem
685 Kč
Mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9541 s gravitačním mechanismem sada 2 ks Leonardo Collection
skladem
685 Kč
Mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9571 s gravitačním mechanismem sada 2 ks Black Rose Collection
skladem
685 Kč
Pánev prohazovací s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8332 26 cm Taupe Nordic Collection
skladem
685 Kč
Mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9570 s gravitačním mechanismem sada 2 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
Pánev prohazovací s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8313 26 cm Sahara Nordic Collection
skladem
685 Kč
Mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9548 s gravitačním mechanismem sada 2 ks Taupe Collection
skladem
685 Kč
Pánev prohazovací s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8294 26 cm Leonardo Nordic Collection
skladem
685 Kč
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-6572 Kastrol s titanovým povrchem 24 cm Primal Gloss Collection 2 poklice
ihned k expedici
687 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 4.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Forma na pečení
de Buyer 1964.01 MoulFlex, forma na briošky, silikonová, 6 ks, nepřilnavá, průměr 8 cm, výška 3,5 cm
skladem
688 Kč
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1794 Granit Diamond Line 28 cm
skladem
689 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
