Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER |
skladem
|
1 580 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-6506 litinový 37 x 21 cm Emerald Collection |
skladem
|
1 395 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-069681 Steinfurt 28 cm |
skladem
|
605 Kč |
Celkem 2524 produktů
Kuchyňské potřeby
de Buyer 3242.14N, sítko, nerez, nerezová gáza, těsná síťovina, průměr 14 cm
skladem
499 Kč
Prohazovací pánev s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-8089 26 cm Taupe Collection
skladem
500 Kč
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060640 24 cm EMDEN
skladem
501 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kráječ / škrabka
de Buyer 3302.12N, zaoblený kráječ / škrabka, 11 x 9,5 cm, pružná ocel
skladem
502 Kč
Pánev prohazovací
Berlingerhaus BH 1302 26 cm Burgundy Metallic Line
ihned k expedici
504 Kč
| Průměr: | 26 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Servírovací a zapékací miska
CS Solingen CS-075965 litinová Xanten 13 x 10 cm červená
skladem
504 Kč
Pánev WOK s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1638 28 cm Black Rose Collection
ihned k expedici
508 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev
Kela KL 11560 18cm KERROS
skladem
509 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramický |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection
skladem
509 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
