Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
de Buyer 3612.28, ALCHIMY, nízký, nerezový, průměr 28 cm, objem 3,8 l |
skladem
|
5 400 Kč | |
| 2 |
|
ProGarden KO-DB9501080tmmo Chladící batoh na jídlo i pití 18 l černá |
skladem
|
485 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-6166 30 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
684 Kč |
Celkem 2537 produktů
Sada nádobí
CS Solingen CS-075088 nerez 7 ks TRIER
skladem
1 809 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10962
skladem
1 871 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 13,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev hluboká se smaltovaným povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-6262 26 cm litinová Matte Green Collection
skladem
1 895 Kč
Pekáč
Berlingerhaus BH-8522 nerezový s nepřilnavým povrchem 35x26 cm Eternal Collection
skladem
1 895 Kč
Pánev s kamennovým povrchem
Pyramis 28 STONE CHEF 2,8l 014003901
ihned k expedici
1 896 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Kameninový |
Pánev WOK
Kela KL 77943
ihned k expedici
1 898 Kč
| Průměr: | 36 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Litina |
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 904 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
