Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
HIT HT-22275201 hliníkový |
skladem
|
190 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-2976 nerez 4 ks Leonardo Collection |
skladem
|
804 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8736 lahev nerez 0,5 l Sahara Collection |
skladem
|
314 Kč |
Celkem 2537 produktů
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 756 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Forma na pečení
de Buyer 3030.00, box HOMEBAKING: kulaté formy, perforovaný prstenec, plech, rošt a lopatka
skladem
1 779 Kč
Pečící plech
de Buyer 3366.03, nerezový, děrovaný, tvarovaný plech na bagety, 40 x 26,5 cm
skladem
1 781 Kč
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-061920 litinový Xanten 36 cm černý
skladem
1 795 Kč
| Celkový objem: | 3,5 l |
| Materiál: | Litina |
Pekáč s víkem
CS Solingen CS-075224 nerezový TRIER 38 cm
skladem
1 798 Kč
| Celkový objem: | 7.6 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 799 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Farmářská pánev
Kela KL-12614 Calido litinová světle šedá kulatá 16,0cm 28,0cm 3,8l
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem Click&Cook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
