Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 77943 |
ihned k expedici
|
1 898 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-080242 ve stojanu s prkénkem 7 ks SOEST |
skladem
|
1 799 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL 16945 CUCHARA |
skladem
|
323 Kč |
Celkem 2547 produktů
Servírovací a zapékací miska
Kela KL-15293 Malin keramická světle šedá 37,5x22,0x7,0cm
ihned k expedici
907 Kč
Forma na pečení
Berlingerhaus BH-6809 Forma s nepřilnavým povrchem 3v1 Shiny Black Collection 39x27x7,5cm
ihned k expedici
270 Kč
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6781 14 ks Burgundy Metallic Line
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 448 Kč
Krájecí prkénko
Excellent KO-A65000760 Prkénko krájecí servírovací mangové dřevo 41 x 15 cm
ihned k expedici
215 Kč
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8141 15 ks Antracit Collection
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 999 Kč
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7124 14 ks Rosegold Metallic Line
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 448 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm (lehce poškozeno)
ihned k expedici
629 Kč
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-8168 10 ks Black Rose Collection
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 353 Kč
Nůž kuchyňský
CS Solingen CS 003067
skladem
172 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Kuchyňský |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž santoku
CS Solingen CS 037963
skladem
368 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
Sada nádobí
Gorenje Professional 8 dílů Kolimax
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Počet kusů v sadě: | 8 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1525 16 cm Burgundy Metallic Line
skladem
475 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nožů
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU
skladem
2 235 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm, 18 cm, 12.5 cm, 9 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, na pečivo, porcovací, santoku, univerzální, kuchyňský |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1645 10 ks Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
3 719 Kč
| Počet kusů v sadě: | 10 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Konvice na čaj
Kela (KL-12536) LUNA termosklo 1,5 l
skladem
581 Kč
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Materiál: | Termosklo |
Sada nádobí
CS Solingen CS-065843 nerez s teploměrem Aurich 16 ks
Doprava zdarma
skladem
2 698 Kč
| Počet kusů v sadě: | 16 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
