NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS-080242 ve stojanu s prkénkem 7 ks SOEST |
skladem
|
1 799 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (1451) 3 rozměry, sada 16ks, 8ks-22mm, 5ks-30mm, 3ks-40mm |
skladem
|
59 Kč | |
| 3 |
|
Minky M cloth glass & window (TT78701100) |
ihned k expedici
|
39 Kč |
Celkem 4214 produktů
Sada nádobí
Gorenje Professional 8 dílů Kolimax
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Počet kusů v sadě: | 8 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1525 16 cm Burgundy Metallic Line
skladem
488 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nožů
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU
Doprava zdarma
skladem
2 696 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm, 18 cm, 12.5 cm, 9 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, na pečivo, porcovací, santoku, univerzální, kuchyňský |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1645 10 ks Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Počet kusů v sadě: | 10 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Konvice na čaj
Kela (KL-12536) LUNA termosklo 1,5 l
skladem
618 Kč
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Materiál: | Termosklo |
Sada nádobí
CS Solingen CS-065843 nerez s teploměrem Aurich 16 ks
Doprava zdarma
skladem
3 102 Kč
| Počet kusů v sadě: | 16 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 598 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line
skladem
429 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Hliník |
Nůž kuchyňský tepanyaki
CS Solingen CS 020118
skladem
404 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Konvice pískací
Kela KL 11655
skladem
1 364 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Stříbrná |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-061920 litinový Xanten 36 cm černý
skladem
1 795 Kč
| Celkový objem: | 3,5 l |
| Materiál: | Litina |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm
skladem
924 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm
skladem
1 789 Kč
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Materiál: | Litina |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 001278
skladem
126 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená
skladem
1 036 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pekáč kulatý s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1519 28 cm Rosegold Metallic Line
959 Kč
| Materiál: | Hliník |
Sada nádobí
CS Solingen CS-067465 litinová Xanten 7 ks černá
Doprava zdarma
skladem
4 843 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Termoska
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Mlýnek na sůl a pepř
Kela KL-11787 KAJA akátové dřevo 25 cm
skladem
844 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
