NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela KL 10826 |
skladem
|
513 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN |
skladem
|
1 598 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
429 Kč |
Celkem 4196 produktů
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line
skladem
479 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev na palačinky s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7131 28 cm Purple Eclipse Collection
skladem
459 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Wok pánev s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7110 30 cm Burgundy Edition
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9556 sada 2 ks Antracit Collection
skladem
611 Kč
| Typ: | Elektrický |
Pekáč
Kela KL-12859 litinový s poklicí CALIDO 29x23x11cm šedá
Doprava zdarma
skladem
2 618 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 003111
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Typ nože: | Na pečivo |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10956
skladem
1 218 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Termoska s pumpičkou
CS Solingen CS 050696
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Nerez |
Pánev hliniková
Kela KL 11568
skladem
1 230 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev WOK s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1265 28 cm Metallic Line červená
skladem
842 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10178 nerez 18/10 FLAVORIA 12,2 l
skladem
2 379 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1259 Burgundy Metallic Line
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Forma na muffiny
Banquet Forma na muffiny Granite
skladem
233 Kč
| Typ: | Muffiny |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch, ocel |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071318 damascénská nerezová ocel 12,5 cm KONSTANZ
skladem
906 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 12.5 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Bezdotykový odpadkový koš
Helpmation ELEGANT 40 l AK5515
Doprava zdarma
skladem
2 790 Kč
| Barva: | Černá/nerezová |
| Celkový objem: | 40 l |
| Materiál: | Ocel |
Plastová poklice na pánev
Berlingerhaus BH-7953 28 cm
skladem
94 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm |
| Materiál: | Plast |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8099 s poklicí 32 cm Taupe Collection
skladem
1 066 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8167 3 ks Black Rose Collection
skladem
1 314 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30193-GR MIDNIGHT 28 cm zelená
skladem
795 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
