NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela KL 20719 |
skladem
|
580 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection |
skladem
|
509 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Hrnečky s podšálky - porcelán, dárkový set po 2 kusech, vánoční (POR001-3) |
skladem CEN
|
537 Kč |
Celkem 4179 produktů
Forma na pečení
de Buyer 4712.12, na mini savariny nebo donuty, 12 ks, nepřilnavý povrch, 34,3 x 26,2 x 2,2 cm, rozměr 12 x 7 cm
skladem
638 Kč
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
638 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2552 + prkénko 6 ks Burgundy Line
skladem
638 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, santoku, na pečivo, univerzální, loupací |
Elektrický mlýnek na sůl a pepř
Berlingerhaus BH-7217 sada 2 ks Burgundy Metallic Line
skladem
637 Kč
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
635 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9543 sada 2 ks Matte Black Collection
skladem
635 Kč
Pánev na ryby s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8191 35x25 cm Matte Black Collection
skladem
635 Kč
Pánev hluboká s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8178 28 cm Matte Black Collection
skladem
635 Kč
Pánev na ryby s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8134 35x25 cm Antracit collection
skladem
635 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30192-GR MIDNIGHT 24 cm zelená
skladem
635 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev na ryby a steaky s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8104 35 x 25 cm Taupe Collection
skladem
634 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
