NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm |
skladem
|
1 220 Kč | |
| 2 |
|
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line |
skladem
|
439 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8078 3 ks Sahara Collection |
ihned k expedici
|
1 715 Kč |
Celkem 4179 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10958
skladem
844 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm
skladem
844 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Mlýnek na sůl a pepř
Kela KL-11787 KAJA akátové dřevo 25 cm
skladem
844 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Mlýnek na pepř a sůl
Kela KL-12190 Mlýnek na pepř a sůl Kauri Buk 13 cm
skladem
844 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Pánev WOK s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1265 28 cm Metallic Line červená
skladem
842 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Forma na pečení
de Buyer 1831.21D, silikonová, 6 ks bochánku, 21x17,5x3,1 cm, vyrobeno ve Francii
skladem
841 Kč
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10955
skladem
839 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
