NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela KL 19050 PROFI nerez 4,5 cm |
skladem
|
151 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-1599 28 cm Forest Line |
skladem
|
934 Kč | |
| 3 |
|
Walteco Podložka antivibrační, 600 x 600 x 15 mm |
skladem
|
231 Kč |
Celkem 4179 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12215 STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 042 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Poklice
de Buyer 4112.28, skleněná, průměr 28 cm, pro pánve a hrnce s vyšším okrajem
skladem
1 038 Kč
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená
skladem
1 036 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 030 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč
Banquet Pekáč Premium Dark Brown
Doprava zdarma
skladem
1 019 Kč
| Celkový objem: | 5 a více l |
| Materiál: | Ostatní |
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8039 s poklicí 30 cm Leonardo Collection
skladem
1 011 Kč
Šlehací metla
de Buyer 2610.30, Göma, 32 cm, ergonomická, šlehání, míchání, emulgování
skladem
1 009 Kč
Forma na bábovku
de Buyer 4701.22, nedeformovatelná, vodotěsná, nepřilnavá, materiál železo, 22 x 10 cm
skladem
1 009 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
