NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS 020057 |
skladem
|
263 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL-12013 nastavitelný KALMA bambus 35-58x43x6,5cm |
skladem
|
1 066 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-10903 DAVINO 30 l nerezová |
skladem
|
2 954 Kč |
Celkem 4196 produktů
Pánev s kamennovým povrchem
Pyramis 28 STONE CHEF 2,8l 014003901
ihned k expedici
1 875 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Kameninový |
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 859 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 851 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 851 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-090975 Pekáč s poklicí litinový Xanten 37 x 22 cm červený
skladem
1 847 Kč
Pekáč
Kela KL-15152 obdélníkový 32 cm KERROS
skladem
1 841 Kč
| Celkový objem: | 4.5 l |
| Materiál: | Litý hliník |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
