NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU |
skladem
|
2 696 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 16945 CUCHARA |
skladem
|
323 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-1884 10 ks Aquamarine Metallic Line |
ihned k expedici
|
2 362 Kč |
Celkem 4196 produktů
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
983 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
263 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm
skladem
844 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
919 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Sada nádobí
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks
skladem
1 470 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Pánev
CS Solingen CS 028831
skladem
667 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž
CS Solingen CS 029715
skladem
303 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
635 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Hrnec
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm
skladem
1 392 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
CS Solingen CS-050023 nerezová ocel 28 x 5 cm Pro-X
skladem
1 292 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 851 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Konvice pískací
Kela KL 11656
skladem
1 271 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
Univerzální poklice
Kela KL 11442 Univerzální poklice CONCETTA, 32 cm, sklo/silikon
skladem
589 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 603 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Sada nádobí
CS Solingen CS-067489 litinová Xanten 7 ks červená
Doprava zdarma
skladem
3 599 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-070489 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097325 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 28/30/32 cm
skladem
371 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm, 30 cm, 32 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Multifunkční tlakový hrnec
Concept CK6001
skladem
1 999 Kč
| Celkový objem: | 5.8 l |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
