NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS 039240 |
skladem
|
645 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená |
skladem
|
1 036 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU |
skladem
|
1 082 Kč |
Celkem 4196 produktů
Konvice na čaj
Kela KL 16940
skladem
870 Kč
| Celkový objem: | 1.3 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Poklice
Kela KL-10872 Poklice CALLISTO 24cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 24 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Termoska
CS Solingen CS-075323 dávkovací nerez 1,5 l COTTBUS
skladem
474 Kč
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077365 6 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 518 Kč
| Celkový objem: | 6 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
311 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Kastrol s poklicí
CS Solingen CS-043117 Kastrol s poklicí nerezová ocel 1 l / pr. 16 x 7,5 cm PRO-X
skladem
712 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074890 MÜNSTER 20 cm
skladem
400 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1794 Granit Diamond Line 28 cm
skladem
689 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
WOK pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074982 MUNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7057 13 ks Burgundy Metallic Line I
Doprava zdarma
skladem
2 847 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí
Berlingerhaus BH-6918 s odnímatelnou rukojetí 9 ks Carbon PRO Line
skladem
1 698 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí
Bergner BG-8527-MBG Sada nádobí s nepřilnavým povrchem ORION 6 ks
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
