NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS 020118 |
skladem
|
404 Kč | |
| 2 |
|
Excellent KO 784200280 nastavitelný rozkládací bambus |
skladem
|
465 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm |
skladem
|
1 789 Kč |
Celkem 4196 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 518 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev na palačinky
Kela KL 15155
skladem
1 323 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Pánev
Kela KL-11561 20cm KERROS
skladem
871 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Termoska
Berlingerhaus BH-1761 nerez 0,5 l Rosegold Metallic Line
skladem
263 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Barva: | Rose Gold |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž
CS Solingen CS-063894 porcovací nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
329 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
354 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Termoska
CS Solingen CS-075347 dávkovací nerez 2 l COTTBUS
skladem
541 Kč
| Celkový objem: | 2 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Hrnec s poklicí
CS Solingen CS-044022 a košíkem nerezová ocel 10 l / pr. 28 x 18 cm PRO-X
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 10 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík
CS Solingen CS-043216 nerezová ocel 1,5 l / pr. 16 x 10 cm PRO-X
skladem
596 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem a poklicí
Kela KL-12225 Kastrol s nepřilnavým povrchem a poklicí STELLA NOVA 16 cm
skladem
1 314 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 851 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6904 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Carbon PRO Line
skladem
1 435 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6901 28 cm Carbon PRO Line
skladem
596 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
Kela KL-12600 Rhino černá 24cm
skladem
1 314 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
