NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela KL 11655 |
|
skladem
|
1 364 Kč |
| 2 |
|
Freshhh (830406) polička skleněná, Chrom |
skladem
|
659 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 074 Kč |
Celkem 4196 produktů
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 859 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík
Kela KL-10183 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 082 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Pánev
CS Solingen CS-058524 nerezová ocel 30 x 6 cm Pro-X
skladem
1 337 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2552 + prkénko 6 ks Burgundy Line
skladem
638 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, santoku, na pečivo, univerzální, loupací |
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7794 26 cm 7 pozic Sahara Collection
skladem
611 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3135 nerez 4 ks Matte Black Collection
skladem
952 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, Santoku, Univerzální, Loupací |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-10202 Flavoria nerez 18/10 24 cm
skladem
1 667 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 579 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Nerezová sada nádobí
Kela KL 10969
Doprava zdarma
skladem
3 602 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 518 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pekáč
Kela KL-11940 litinový s poklicí CALIDO 21 cm
skladem
1 702 Kč
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Materiál: | Litina |
Hrnec
CS Solingen CS-060589 s cedící poklicí nerez Aron 24 cm
skladem
1 513 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Loupací nůž
CS Solingen CS-064211 nerezová ocel 9 cm Stern
skladem
190 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Pekáč s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074852 s poklicí MUNSTER 32 x 21 cm
skladem
1 406 Kč
| Materiál: | Kovaný hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6194 Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí 30 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 156 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12218 s poklicí STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 599 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10174 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6910 12 ks Carbon PRO Line
skladem
2 133 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
