NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Minky M cloth Kitchen (TT78703100) |
ihned k expedici
|
50 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 11873 KATANA bambus 32 cm |
skladem
|
204 Kč | |
| 3 |
|
Helpmation CUBE WIDE 50 litrů |
ihned k expedici
|
2 590 Kč |
Celkem 4196 produktů
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 037932 Herne 21cm
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 21 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Pánev
CS Solingen CS 028817
skladem
465 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pekáč s víkem
Kela KL 11865 MALIN 10 x 8 cm kulatý červený
skladem
289 Kč
| Celkový objem: | 0.25 l |
| Materiál: | Keramika |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1518 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
916 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev
Berlingerhaus BH-1718 hluboká s poklicí 24 cm Forest Line Rosewood
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč
Kela KL-11948 litinový s poklicí CALIDO 26 cm
Doprava zdarma
skladem
2 867 Kč
| Materiál: | Litina |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 529 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Ocelová pánev
de Buyer 5110.28, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, 28 cm
skladem
1 473 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1634 24 cm Black Rose Collection
skladem
359 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8421 13 ks Sahara Marble Collection
Doprava zdarma
skladem
3 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pekáč s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-37248-RD a naběračkou MAROON sada 3 ks
skladem
735 Kč
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Odpadkový koš
Excellent KO-C88000200 30 litrů bílá
skladem
1 115 Kč
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 30 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7034 18 ks Rosegold Metallic Line
Doprava zdarma
skladem
5 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 18 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3138 nerez 6 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Grilovací pánev s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8355 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Ocelová pánev
de Buyer 5110.24, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, průměr 24 cm
skladem
1 199 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
