NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Minky V Mop (MM30000100) |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Laica Maxxo DG 832 latte |
skladem
|
211 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 767 Kč |
Celkem 4196 produktů
Pánev
CS Solingen CS 029524
skladem
418 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž kuchyňský na šunku
CS Solingen CS 019990
skladem
400 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Pekáč z litého hliníku čtvercový s poklicí
Kela KL 11553
skladem
1 809 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Materiál: | Hliník |
Pekáč
Banquet Pekáč Premium Dark Brown
Doprava zdarma
skladem
1 019 Kč
| Celkový objem: | 5 a více l |
| Materiál: | Ostatní |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10178 nerez 18/10 FLAVORIA 12,2 l
skladem
2 379 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12223 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Hrnec
CS Solingen CS-060541 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
949 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060640 24 cm EMDEN
skladem
501 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pekáč
Kela (KL-12471) litinový s poklicí CALIDO 24 cm černá
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Pekáč
Kela KL-12474 litinový s poklicí CALIDO 36x29 cm černá
Doprava zdarma
skladem
4 237 Kč
| Celkový objem: | 9.5 l |
| Materiál: | Litina |
Poklice
Kela KL-11476 ochranná univerzální ELVIRA 20/24/28 cm
skladem
428 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
Forma na dort s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-6623 2v1 Royal Black Collection
skladem
356 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch, ocel |
Farmářská pánev
Kela KL-12614 Calido litinová světle šedá kulatá 16,0cm 28,0cm 3,8l
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Ručníky
Homestyling KO-HD1001270 Sada 3 ks ručníků modrozelená
skladem
675 Kč
| Typ: | Ručník |
| Barva: | Modrozelená |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Forma s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7892 2v1 Matt Black Collection, 39x27x7,5 cm
skladem
525 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Konvice na espresso
Berlingerhaus BH-8569 6 šálků Taupe Collection
skladem
354 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Taupe |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30192-GR MIDNIGHT 24 cm zelená
skladem
635 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
