NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS-065843 nerez s teploměrem Aurich 16 ks |
skladem
|
3 102 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-1907 elektrický Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
436 Kč | |
| 3 |
|
Excellent KO-C80820070 chrom 80 cm matná |
skladem
|
647 Kč |
Celkem 4196 produktů
Nůž porcovací
CS Solingen CS 003128
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž vykošťovací
CS Solingen CS 037994
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Vykosťovací |
Nůž loupací
CS Solingen CS 038021
skladem
248 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nůž na pečivo kuchyňský
CS Solingen CS 020767
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Hrnec
Kela KL 11552 KERROS 3,2L, greblon
skladem
1 494 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH 1498 French Press 800 ml Burgundy Metallic Line
skladem
323 Kč
| Celkový objem: | 800 ml |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-15154 KERROS 32 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1641 20 cm Black Rose Collection
skladem
759 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Sada nádobí
CS Solingen CS-075088 nerez 7 ks TRIER
skladem
1 742 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060664 28 cm EMDEN
skladem
560 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Termoska
CS Solingen CS-075309 dávkovací nerez 1 l COTTBUS
skladem
443 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-075248 litinový Xanten 36 x 28 cm červený
skladem
2 230 Kč
| Celkový objem: | 7.7 l |
| Materiál: | Litina |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6021 12+2 ks Moonlight Edition
Doprava zdarma
skladem
3 354 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 + 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Barmanská sada
Excellent KO-X86000030 5 ks nerez černá
skladem
469 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Černá |
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1020 nerez 20 cm Gourmet Line
skladem
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev na palačinky
Berlingerhaus BH-8086, 28 cm, Taupe Collection
skladem
449 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection
skladem
509 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097301 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 20/22/24 cm
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm, 22 cm, 24 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Plastové víko na pánev a kastrol
Berlingerhaus BH-7951 20 cm
skladem
66 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Plast |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8344 15 ks Taupe Nordic Collection
Doprava zdarma
skladem
5 395 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
