Zrcadla
Celkem 23 produktů
Zrcadlo
Halmar ABISSO stříbrná
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 208 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 162 cm |
Zrcadlo stolní s osvětlením
Halmar TORANO LED
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 70 cm |
Nástěnné zrcadlo
Halmar DOVER 80 zrcadlo [nástěnné koupelnové, stříbrný
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Zrcadlo
Halmar VERO zrcadlo nástěnné koupelnové, stříbrné
2 - 3 týdny
4 074 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Zrcadlo
Bizzotto YAMIR D72 zlaté kulaté
Poslední kus
skladem
3 500 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Výška (cm): | 72 cm |
Zrcadlo
Halmar DECO zrcadlo nástěnné, stříbrný antický
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 90 cm |
Závěsné zrcadlo
Eglo 425073 TOAMASINA 80x76 měděná kov
skladem
2 850 Kč
| Barva: | Měděná |
| Výška (cm): | 76 cm |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B028 NAT
skladem CEN
1 971 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Zrcadlo
Halmar PLAZA zrcadlo nástěnné, stříbrné
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
