Věšáky
Nejprodávanější produkty v kategorii Věšáky
| 1 |
|
Autronic Věšák v.170 cm, černá (83766-02A BK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák v.170 cm, bílá (83766-02A WT) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč |
Celkem 70 produktů
Věšák
Ton Fleur 711103/1030, barva B123
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 150 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 178 cm |
Věšák
Ton Tee 711104/022, dub, barva B105, demont
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 770 Kč
| Barva: | Wenge |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák
Jela Věšák ONYX - CLK - antracit/ořech pacific (SJ_ONYX-CLK-47/MI-89)
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva: | ořech pacific |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 102 |
Věšák
Halmar WU31 přírodní
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 166 |
Věšák
Signal PRIMO dřevo_ buk/černá, 156cm
Poslední kus
skladem
1 790 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Plast, dřevo |
| Výška (cm): | 156 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Ton LOGS 712107/006 DUB natural, olej
Poslední kus
ihned k expedici
1 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 bílá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
