Věšáky
Nejprodávanější produkty v kategorii Věšáky
| 1 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Halmar W50 černá |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč |
Celkem 70 produktů
Věšák
Halmar W68 černá / zlatá
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 172 |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-170 OLW)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor divoký dub, MDF, černý lak (GD-170 OAK)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 bílá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák
Ton LOGS 712107/006 DUB natural, olej
Poslední kus
ihned k expedici
1 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Signal PRIMO dřevo_ buk/černá, 156cm
Poslední kus
skladem
1 790 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Plast, dřevo |
| Výška (cm): | 156 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
