Věšáky
Nejprodávanější produkty v kategorii Věšáky
| 1 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, černý mat (80609-A BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR) |
skladem CEN
|
1 611 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT) |
skladem CEN
|
531 Kč |
Celkem 70 produktů
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK)
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 182 cm |
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B016 NAT
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B017 NAT
skladem CEN
684 Kč
| Výška (cm): | 177 cm |
Věšák
Autronic Stojanový kovový věšák, chromovaný, výška 180 cm (80001-06B CR)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 182 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová chromovaná konstrukce, nosnost 10 kg (80003-09 CR)
skladem CEN
801 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1004 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1006 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 175 cm |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Věšák
Halmar W66 černá/přírodní
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 177 |
Věšák
Ton LOGS 712107/008 buk, B123 ,lak
Poslední kus
ihned k expedici
1 000 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
