Věšáky
Nejprodávanější produkty v kategorii Věšáky
| 1 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Halmar W50 černá |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč |
Celkem 70 produktů
Věšák
Autronic Stojanový kovový věšák, chromovaný, výška 180 cm (80001-06B CR)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 182 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová chromovaná konstrukce, nosnost 10 kg (80003-09 CR)
skladem CEN
801 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Halmar W68 černá / zlatá
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 172 |
Věšák
Autronic Věšák dvouramenný s košem na prádlo, černý plast. (GD-176 BK)
skladem CEN
390 Kč
| Výška (cm): | 169 cm |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor divoký dub, MDF, černý lak (GD-170 OAK)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 BK)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Věšák
Halmar CLIF W-100 dub artisan
2 - 3 týdny
335 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 15 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
