Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
Celkem 167 produktů
Zrcadlo
Bizzotto YAMIR D72 zlaté kulaté
Poslední kus
skladem
3 500 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Výška (cm): | 72 cm |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Zrcadlo
Halmar VERO zrcadlo nástěnné koupelnové, stříbrné
2 - 3 týdny
4 074 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 192 |
Nástěnné zrcadlo
Halmar DOVER 80 zrcadlo [nástěnné koupelnové, stříbrný
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Zrcadlo stolní s osvětlením
Halmar TORANO LED
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 70 cm |
Věšák
Ton Tee 711104/022, dub, barva B105, demont
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 770 Kč
| Barva: | Wenge |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 170 cm |
Zrcadlo
Halmar ABISSO stříbrná
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 208 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 162 cm |
Věšák
Ton Fleur 711103/1030, barva B123
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 150 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 178 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
