Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Halmar W50 černá |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník / taburet (83169 CR) |
skladem CEN
|
1 341 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník, 2 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-413 OAK) |
skladem CEN
|
441 Kč |
Celkem 167 produktů
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B028 NAT
skladem CEN
1 971 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Botník
Halmar CLIF ST-100 dub artisan antracit
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 82 cm |
Věšák
Jela Věšák ONYX - CLK - antracit/ořech pacific (SJ_ONYX-CLK-47/MI-89)
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva: | ořech pacific |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 102 |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 99 |
Závěsné zrcadlo
Eglo 425073 TOAMASINA 80x76 měděná kov
skladem
2 850 Kč
| Barva: | Měděná |
| Výška (cm): | 76 cm |
Zrcadlo
Halmar DECO zrcadlo nástěnné, stříbrný antický
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 90 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
