Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 WT) |
skladem CEN
|
1 251 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton) |
skladem
|
2 390 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Ton LOGS 712107/006 DUB natural, olej
Poslední kus
ihned k expedici
1 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B044 NAT
Poslední kus
skladem CEN
1 521 Kč
| Výška (cm): | 60 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1018 OAK (ABO-G1018 OAK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 152 cm |
Věšák
Signal PRIMO dřevo_ buk/černá, 156cm
Poslední kus
skladem
1 790 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Plast, dřevo |
| Výška (cm): | 156 cm |
Věšák
Halmar WU31 přírodní
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 166 |
Zrcadlo
Halmar PLAZA zrcadlo nástěnné, stříbrné
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
