Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-414 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Ton LOGS 712107/008 buk, B123 ,lak
Poslední kus
ihned k expedici
1 000 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Botník
Halmar CLIF ST-50 dub artisan antracit
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 48 cm |
Botník / taburet
Autronic Botník / taburet, police, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1012 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Výška (cm): | 45 cm |
Věšák
Halmar W68 černá / zlatá
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 172 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
