Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, černý mat (80609-A BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník (83168-11 WT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR) |
skladem CEN
|
1 611 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová chromovaná konstrukce, nosnost 10 kg (80003-09 CR)
skladem CEN
801 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1004 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1006 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 175 cm |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK)
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 81 cm |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B027 NAT
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 74 cm |
Věšák
Halmar W66 černá/přírodní
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 177 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
