Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, černý mat (80609-A BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník (83168-11 WT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR) |
skladem CEN
|
1 611 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Autronic Věšák dvouramenný s košem na prádlo, černý plast. (GD-176 BK)
skladem CEN
390 Kč
| Výška (cm): | 169 cm |
Věšák
Autronic Věšák s košem na prádlo, béžový plast. (GD-186 BGE)
skladem CEN
490 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Botník
Halmar CLIF ST-100 dub artisan antracit
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 82 cm |
Věšák
Halmar CLIF W-100 dub artisan
2 - 3 týdny
335 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 15 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 bílá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B017 NAT
skladem CEN
684 Kč
| Výška (cm): | 177 cm |
Nástěnné zrcadlo
Halmar DOVER 80 zrcadlo [nástěnné koupelnové, stříbrný
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Zrcadlo
Halmar PLAZA zrcadlo nástěnné, stříbrné
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
