Obývací pokoj
Celkem 898 produktů
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační masážní křeslo s výhřevem, 8bodová vibrační masáž, zvedací systém, USB, šedá látka (TV-929 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar AGUSTIN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar GRIFON krémová / zlatá
2 - 3 týdny
4 206 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Houpací křeslo
Halmar MAX BIS PLUS olcha
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Televizní stolek
Halmar JUNGLE černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 746 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 59.5 |
Elektrické rozkládací křeslo
Halmar SEMIR, zásuvka USB, tmavě zelená (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kredenc
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690411) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 950 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0169 (1031691601) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
10 778 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
křeslo
Halmar AMARO olivová
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Konferenční stolek
Halmar FARA kompozit - tlenek magnezu, bílá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pohovka
Halmar PAULINIO rozkládací, béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 134 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, stříbrná látka, houpací mechanismus, polohování opěradla 90°-180°, 3D područky, polštáře z paměťové pěny (KA-F12 SIL2)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kancelářské křeslo |
Konferenční stolek
Halmar NANCY zlatá / transparentní (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 845 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Odkládací stolek
Homestyling KO-HX9200430 Kulatý odkládací stolek z akátového dřeva 40 x 48 cm
skladem
827 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Materiál desky: | Dřevo |
Relaxační křeslo
Halmar CARINIO světlý béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 142 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I8 řemeslná bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 960 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 122 cm |
Odkládací stolek
Ambiance KO-NB1510560 Odkládací stolek kovový 66 cm krémová
skladem
725 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál desky: | Kov |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-2 200 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 071 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Konferenční stolek
Halmar ARIANA konferenční stolek, béžová mramor Hnědý (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 300 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Sklo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
