Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
| 1 |
|
Halmar CARMEN přírodní / černá |
2 - 3 týdny
|
2 662 Kč | |
| 2 |
|
Autronic TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah hnědá látka (TV-925 BR2) |
skladem CEN
|
7 641 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DOROTEA ořech (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 490 Kč |
Celkem 898 produktů
Křeslo
Autronic Křeslo, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín (AK-321 SIL2)
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE 2 tmavě zelená (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolky
Halmar FOLLA sestava černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar LANIPA černá / rattan přírodní
2 - 3 týdny
2 144 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Přírodní ratan |
Konferenční stolek
Halmar AFINA S, zrcadlo / zlatá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar DELGADO šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar JUSTINE (F01) bílá/ bílá połisk ( MDF )
2 - 3 týdny
4 917 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Konferenční stolek
Halmar SWING LAW-1 ořechová/černá, nohy: černá
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar ACUNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 250 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar ANTICA deska - černá mramor, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar JULIETA konferenční stolky sestava, černá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar MERCURY 3 konferenční stolky sestava, barva: bílá mramor / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 240 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Kámen |
Vitrína
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240201) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 112 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 179.2 cm |
Křeslo
Halmar AMORINITO XL šedá / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Pohovka |
Televizní stolek
Halmar VIGO 180 černá/bílá lesk
2 - 3 týdny
3 617 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Konferenční stolek
Halmar NUBIRA nohy - černá, pracovní deska - ořech
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar LOCA konferenční stolek zelený (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | MDF |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - kašmír (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF Béžový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 334 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 54.5 |
Relaxační křeslo
Autronic béžová, sametová látka, AK-303 CRM2
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
