Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
| 1 |
|
Halmar PACHO sestava, béžová |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet z magnesia - domečky po obvodu, oranžové (MT768 OR) |
skladem CEN
|
1 796 Kč | |
| 3 |
|
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/70/70 dub olej |
skladem
|
3 108 Kč |
Celkem 903 produktů
Odkládací stolek
Autronic Odkládací stolek pr.50x50 cm, deska dřevo, bílý mat. lak, kovové chromované nohy (80135-12 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Materiál desky: | Překližka |
Konferenční stolek
Halmar ANTICA M deska - bílá mramor, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál desky: | MDF |
Televizní stolek
Halmar MURANO dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 340 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 61.00 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 150 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 47 |
Televizní stolek
Halmar INDIANAPOLIS I9 tmavý popel
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 53.00 |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, krémová / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031591301) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 108 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Halmar VERDE konferenční stolek černá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pohovka s rozkladem
Halmar PAULINIO popelavá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 164 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Televizní stolek
Halmar OVO beton tmavě/dub starý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 53 cm |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001430 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolek
Halmar ARIANA popelavá mramor transparentní (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 300 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Sklo |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-2 180 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 542 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Křeslo
Autronic ušák, vícebarevná, látka, AK-305B PW2
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-K 180 cm s krbem, kašmír/ořech/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 511 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka, TV-B3973 GREY2
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar MERCI konferenční stolek černý artisan
2 - 3 týdny
3 546 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka vintage, TV-Q8668 GREY3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar SORAYA 2 konferenční stolek, horčice
2 - 3 týdny
3 678 Kč
| Barva: | hořčice |
| Materiál desky: | MDF |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
