Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
Celkem 903 produktů
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, manuální ovládání, světle šedá látka (TV-916 SIL2)
skladem CEN
4 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Sedačka s rozkladem
Halmar CARLITO rozkládací šedá
2 - 3 týdny
4 887 Kč
| Šířka (cm): | 173 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar DIANA H obdelník bílá lakované (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Sklo |
Dvoumístná sedačka
Halmar OSLO 2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 022 Kč
| Šířka (cm): | 128 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Konferenční stolek
Halmar TRIBECA černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
4 023 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Keramika |
Televizní stolek
Halmar ABETO 150 grafit mat/ grafit połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 720 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 52 |
Vitrína
Halmar LINKaSTYLE LS5 kašmír (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 842 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 196 |
Konferenční stolky
Halmar OREO sestava černá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Halmar MILANO 1S béžová tap. Castel 15
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek 140 dub wotan/dub wotan
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní stolek
Halmar VIGO 180 latté mat/ latté lesk
2 - 3 týdny
3 383 Kč
| Barva: | Latte |
| Výška (cm): | 30 cm |
Křeslo
Halmar MILANO 1S - olivová tap. Castel 39
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar DUCAT bílá mramor transparentní zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Relaxační křeslo
Halmar GASPAR 2 béžová
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Autronic Křeslo ušák, šedá AK-315 GREY2 (AK-315 GREY2)
skladem CEN
4 041 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Sedačka s rozkladem
Autronic Trojmístná rozkládací pohovka, hnědá, látka vintage, ASD-4302 COF3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 990 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Televizní stolek
Halmar ONDA EF labrador
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 58 cm |
Televizní stolek
Halmar MERCI stolek RTV 180 EF černý artisan
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 25 cm |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8668 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
11 421 Kč
| Materiál: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
