Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
| 1 |
|
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm |
skladem
|
3 450 Kč | |
| 2 |
|
Halmar CHICO V18 |
2 - 3 týdny
|
579 Kč | |
| 3 |
|
Halmar NORD 2 dub wotan/antracit |
2 - 3 týdny
|
4 054 Kč |
Celkem 903 produktů
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační masážní křeslo s výhřevem, 8bodová vibrační masáž, zvedací systém, USB, krémová látka (TV-929 CRM2)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Masážní křeslo |
Konferenční stolek
Halmar CAROLINA dub zlatá/černá
2 - 3 týdny
3 586 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar DIANA INTRO beton (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál desky: | Sklo |
Konferenční stolek
Halmar TRIBECA bílá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
4 023 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Keramika |
Televizní stolek
Halmar LIMA dub sonoma / bílá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 44 cm |
Konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva dub wotan
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Televizní stolek
Halmar NORD komoda dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 38 |
Vitrína
Halmar JUSTINE wysoka (V02) bílá ( MDF )
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 132 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Konferenční stolek
Halmar MADISON zlatá / mramor (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Sklo |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE 2 skořicová (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar JORDAN béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691501) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 197 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar HORTON béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 849 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar TALBI konferenční stolek bílá mramor / bílá / zlatá
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Relaxační křeslo
Halmar PEGAS béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, šedá, látka, ASB-C3034 GREY2
skladem CEN
4 851 Kč
| Šířka (cm): | 180.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar PAXOS LAW-1 barva: kašmír - černá
2 - 3 týdny
4 430 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Materiál desky: | MDF |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-Q8575 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Materiál: | Látka |
Televizní stolek
Halmar ISLA RTV 200 béžový mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 685 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 60 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
