Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
| 1 |
|
Halmar KWADRO barva dub sonoma |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč | |
| 2 |
|
Halmar OPTIMA béžová |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton) |
skladem
|
4 190 Kč |
Celkem 903 produktů
Konferenční stolek
Halmar DIANA H bílá lakované (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 316 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar GRIFON 2 krémová / přírodní)
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Houpací křeslo
Halmar MAX BIS PLUS bílá
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Konferenční stolky
Halmar OREO sestava dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Halmar SOFT 3 zlatá rám, tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 578 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva dub sonoma
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE 2 béžová (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar ISABELLE tmavě mramor / champagne
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar KARIM šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 691 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar ATLANTIS antracitová / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0169 (1031691601) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
10 778 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Halmar OREO konferenční stolky sestava bílá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I8 řemeslná bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 960 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 122 cm |
Relaxační křeslo
Halmar MARONI béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 645 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Konferenční stolek
Halmar TRESSE konferenční stolek béžový
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar ARIANA konferenční stolek, béžová mramor Hnědý (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 300 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Sklo |
Televizní stolek
Halmar SIENA stolek RTV 150 béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 050 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 60 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
