Postele
Nejprodávanější produkty v kategorii Postele
| 1 |
|
Autronic Postel jednolůžková 90x200 cm, kovová šedý lesk (BED-1900 SIL) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
9 865 Kč | |
| 3 |
|
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 909 Kč |
Celkem 128 produktů
Motorový rošt
Ahorn PORTOFLEX MOTOR 90x210 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 410 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 210 cm |
Matrace
Perdormire ADAM 2.0 90x200x23cm
Doprava zdarma
skladem
14 189 Kč
| Výška: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar KAYLEON béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 092 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar EVORA béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 011 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar BORNEO LOZ-160160 dub artisan/černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 178 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MODENA 3 šedá velvet (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 741 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Manřelská postel
Halmar AMBER 160 popel samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 273 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar CASSANDRA S 140 cm černá-bílá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 263 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE postel se šuplíky šedá velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
Manželská postel
Halmar CASSIDY šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 176 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar MADERA 160 krémová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 095 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar LEVANTER 160 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 044 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Čalouněná postel
Halmar GRACE 140 lůžko ze zásuvkami šedá samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar CASSIDY 140 lůžko popelavá ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 709 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 180x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 566 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
