Komody
Celkem 139 produktů
Televizní stolek
Jurek Meble Mia 6 dub/černá 150/50/41cm
skladem
3 800 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 cm |
Komoda
Forte Milles TEFK321-Q275 ,104x125x42, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 124.8 cm |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK211-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
ihned k expedici
3 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton)
skladem
3 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 128.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton)
skladem
3 090 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 128.00 |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U59 ,80x82,3x34cm, barva sv.zelená, 1*karton
skladem
2 300 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U58 ,80x82,3x34cm, barva sv.šedá, 1*karton
skladem
2 200 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U60 ,80x82,3x34cm, barva písková, 1*karton
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
