Komody
Nejprodávanější produkty v kategorii Komody
| 1 |
|
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton) |
skladem
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton) |
skladem
|
4 390 Kč |
Celkem 139 produktů
Komoda
Halmar REJA KOM2D bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Jurek Meble Ademo 3 kašmír 150/92/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 800 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 92 |
Komoda
Halmar REJA KOM4S bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 104 cm |
Komoda
Halmar ONDA 2D černá/artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 600 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-1 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar CALI s lamelami C4 artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 868 Kč
| Barva: | Dub artisan |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar ALMA 2D3S pískově béžová (kašmír) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 848 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar SWING KM-2 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 726 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 102 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar NORD stolek dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 624 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83 cm |
Komoda
Halmar BULLET KM-2 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 401 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 105 |
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 81 |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
