Komody
Nejprodávanější produkty v kategorii Komody
| 1 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton) |
skladem
|
3 290 Kč | |
| 2 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton) |
skladem
|
4 048 Kč |
Celkem 139 produktů
Komoda
Halmar ETNA komoda černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 008 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Halmar BARI bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar MURANO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar VOLARE150 3D černá mat černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar JUTA EF ( možnost instalace krbu ) černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 béžová mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 382 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74.5 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 955 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
