Komody
Celkem 139 produktů
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
30 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 010 115x150x45_dub,olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
32 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 150 cm |
Komoda
Katmandu Loft Tabacco 90/121/45 dub olej Tabacco ( karton *4 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
34 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 03 dub lak natur
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
35 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
36 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031595801) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
40 092 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Dřevěná komoda
G+K Meble III WZ-0424 dub (1034240501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
42 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Komoda
Dico 120-4Z-AVANTGARDE 997.00-20-dub divoký, medová barva
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 890 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 88 cm |
Komoda
Atlas OMNIA LUX VK 120_dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
46 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 140 cm |
Komoda
Karpiš Dita 72 152x45x72cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
48 166 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 72 cm |
Komoda
Karpiš Creativ 90 160x45x90cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
55 150 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
