Komody
Celkem 139 produktů
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar MEZO KM4 vícebarevná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Výška (cm): | 100 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-2 komoda dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/béžová 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/aloe 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Halmar SAMBA REG5 KOM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 832 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar LAMINO KM-1 dub/černá, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 883 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Komoda
Halmar ONDA 2D labrador (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 85 cm |
Komoda
Forte BOHOL BHLK231-M478 sv. šedá/dub (2*Karton)
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-2 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 116 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 110 |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Halmar UNI šedá/šedá lesk(2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 380 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 92 cm |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 81 |
Komoda
Halmar BULLET KM-2 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 401 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 105 |
Komoda
Halmar NORD stolek dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 624 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83 cm |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar SWING KM-2 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 726 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 102 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
