Komody
Nejprodávanější produkty v kategorii Komody
| 1 |
|
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton) |
skladem
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton) |
skladem
|
4 390 Kč |
Celkem 139 produktů
Komoda
Halmar LIMA KM-4 dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 003 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Halmar ETNA komoda černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 008 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 kraft bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 127 cm |
Komoda
Halmar MURANO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
30 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031595801) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
40 092 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Komoda
Autronic Komoda s 5 zásuvkami, 103x30x56 (AUK-W2103 BK)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 56 cm |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-2 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 95 cm |
Komoda
Halmar VOLARE150 3D černá mat černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Jurek Meble Alsy 1 antracit/ béžová 93/195/60cm
Doprava zdarma
skladem
13 589 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 195 |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
