Komody
Nejprodávanější produkty v kategorii Komody
| 1 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton) |
skladem
|
3 290 Kč | |
| 2 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton) |
skladem
|
4 048 Kč |
Celkem 139 produktů
Komoda
Halmar RANDOM KM-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar LAMINO KM-1 dub/černá, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 883 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 84 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Komoda
Halmar ALMA 2D3S pískově béžová (kašmír) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 848 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Halmar SAMBA REG5 KOM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 832 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
36 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U60 ,80x82,3x34cm, barva písková, 1*karton
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
tLELE
Jurek Meble Alsy 10 antracit/ aloe 123/43/43cm
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 43 cm |
Televizní stolek
Jurek Meble Mia 6 dub/černá 150/50/41cm
skladem
3 800 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
