Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / natural (82646 NAT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / bílá (ABD-1210 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 3 |
|
LB Bohemia SILVER SENSE 50 x 70 |
skladem
|
690 Kč |
Celkem 446 produktů
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 433 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Halmar BULLET KM-2 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 401 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 105 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-2 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 055 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar RANDOM KM-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Noční stolek
Halmar PALAZZO černá mat/ dub (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 344 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 20 |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar LOTTA 150 (3D) bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
4 775 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 69 cm |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 180x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 566 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 90x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 218 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
Halmar BULLET S-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 160 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 210 |
Komoda
Halmar ALMA 2D3S pískově béžová (kašmír) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 848 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 90 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 263 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
