Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, bílý mat / tmavé dřevo (81870 WT) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic (EP1246 BK) Němý sluha chrom / černá (84444 BK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha chrom / bílá (82646 WT) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar JUNGLE 152 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74.5 cm |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUTA EF ( možnost instalace krbu ) černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Komoda
Halmar UNI šedá/šedá lesk(2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 380 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 92 cm |
Šatní skříň
Halmar MILO UNI se zrcadlem (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 189 |
Komoda
Halmar LOTTA 110 (4D) dub wotan/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 119 cm |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar MURANO S-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 537 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540tera 45 x 45 cm teracota
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Manželská postel
Halmar MADERA 160 krémová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 095 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 82 cm |
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s vysokým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
