Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / bílá (84186 WT) |
skladem CEN
|
765 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, černý plast/chrom (ABD-1213 BK) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Matějovský PROSTERADLO Středně šedá jersey s elastanem 100x200x40 |
skladem
|
650 Kč |
Celkem 437 produktů
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 433 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar MARGARITA 160 šedá/přírodní (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar SAMARA 2 160 tkanina šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 783 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar VALERY 160 cm se zásuvkami šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar VERONICA 90 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 90x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 218 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 160 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 210 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble 200x200 BE-0575 dub (105575141) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
44 748 Kč
| Velikost matrace: | 200 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820svet 45 x 45 cm světle šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810seda 45 x 45 cm šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Manželská postel
Halmar PANAMA 140 cm kovová bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
