Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / bílá (ABD-1214 WT) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty chrom / bílá (ABD-1201 WT) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / černá (ABD-1210 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar CALI s lamelami C4 artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 868 Kč
| Barva: | Dub artisan |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar ALMA 2D3S pískově béžová (kašmír) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 848 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar SWING KM-2 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 726 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 102 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar NORD stolek dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 624 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83 cm |
Šatní skříň
Halmar ASENSIO S-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 584 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 185 |
Noční stolek
Halmar FELLINI noční stolek olivová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva: | Olivová |
| Výška (cm): | 60 cm |
Manželská postel
Halmar ELANDA 140cm postel jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 482 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar BULLET KM-2 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 401 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 105 |
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 81 |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Komoda
Halmar UNI šedá/šedá lesk(2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 380 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 92 cm |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 90x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 218 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-2 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 116 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 110 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
